Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

HAMOWNIA DYNOMET 2WD-4WD

 

DROGOWA HAMOWNIA FIRMY DYNOMET.

Posiadamy drogową hamownie duńskiej firmy DYNOMET. Hamownia umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego silnika przed oraz po modyfikacji elektronicznej w autach z napedęm na przednią oś, tylną , a także w autach z napędem 4x4. Hamownia DYNOMET działa na zasadzie podobnej do stacjonarnej hamowni obciążeniowej z tym, że montowana jest do koła mierzonego pojazdu. Po ustawieniu wszystkich parametrów: rozmiar kół, masa własna pojazdu, temperatura powietrza, ciśnienie atmosferyczne , przełożenia skrzyni biegów, rozmiar koła, możemy dokonać pomiarów mocy oraz momentu obrotowego silnika Państwa samochodu. Zaletą tej hamowni jest to , że pomiar mocy i momentu wykonywany jest na drodze w naturalnych warunkach w jakich na co dzień porusza sie Państwa pojazd. 

 

Dodatkowe parametry jakie mogą zostać zmierzone za pomocą drogowej hamowni DYNOMET to:

- przyspieszenie (każde, od jakiejkolwiek prędkości do jakiejkolwiek, np. 0-100km/h,0-160km/h, 80-120km/h itd.),

- czas i prędkość na ćwierć mili,

- drogę hamowania,

- przekłamania licznika przy różnych prędkościach,

Parametry (moc, moment, przebyta droga, prędkość itp.) mierzone są z częstotliwością 60 razy na obrót koła, co daje dokładne pomiary oraz wykresy mocy i momentu.

TESTY HAMOWNII DYNOMET W PRASIE MOTORYZACYJNEJ

HAMOWNIA DYNOMET W MEDIACH

 Dynomet w prasie-1                    Dynomet w prasie-2                     Dynomet w prasie-3

                          Movie1Movie2